
Waarom zou je een complete hotelkamer bouwen als gasten toch alleen maar het bed gebruiken, dacht een Japanner en bouwde het eerste kapuseru hoteru in Tokio.
Geen wonder. De bouwgrond in Tokyo is schreeuwend duur.

Zijn vondst bleek een gat in de markt, onder andere omdat veel sararimen die na een nachtelijk drinkgelag hun boze vrouw niet onder ogen willen komen, hier betaalbaar de nacht door kunnen brengen.
De capsule hotels zijn van alle gemakken voorzien, zelfs een pornoknop ontbreekt niet.
Ook voor armere toeristen (en dat ben je in Tokio al snel) is het capsule hotel een uitkomst. Ook in andere Japanse steden rukt de mini-hotelkamer onstuitbaar op.
De eerste capsulehotels zijn al in Warschau en Londen gesignaleerd. Wordt dit een trend in die wereldsteden met veel te weinig betaalbare hotelaccommodatie?
Het lijkt meer op een mortuarium. Ik zou niet graag het doelwit zijn van de Japanse maffia, die je daarin ’s nachts lekker kunnen uitroken. Deurtje dicht en klaar zijn ze. Maar misschien ben ik gewoon paranoia.
Mij niet gezien om daarin te gaan slapen.
Misschien ben je in een lade van het mortuarium wel beter af ook.
Dan heb je iig goede koeling in de zomer en je wordt ook niet wakker van het gesnurk van je buren :D
je zou maar last hebben van claustrofobie (bang in kleine ruimtes)
@ picobyte: je gevoel voor humor laat ook te wensen over
Wij en Picobyte kennen anders wel Fawlty Towers met John Cleese, in “Basil the Rat”.!