Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Als al die VVDers al te beroerd zijn op met 5% van hun inkomen hun eigen zorgpremie te betalen dan zou ik er maar niet vanuit gaan dat je mensen bereid gaat krijgen diezelfde 5% te investeren in de ruimtevaart.
Helaas, dat dan weer wel.
Beetje kortzichtig he… meer een nujijopmerking
Wat een kort artikel, lijkt Nujij wel.
Kort maar krachtig zou ik zeggen.Â
Maakt in 1 humoristische poster weer even duidelijk waarom ruimtevaart altijd belangrijk is. En dat we ons dus daar op moeten blijven richten. Tenzij we natuurlijk de dinosauriers achterna willen gaan. :-)Â
Had ik vanmiddag direkt al in de gaten, er kan niet vaak genoeg op het belang van ruimte-exploratie gewezen worden. Zonder de aanvoer van grondstoffen uit de ruimte, worden we zelfs al groeit de bevolkingsaanwas niet meer, straks geconfronteert met een totaal omgespitte, milieuverziekte aarde.
De dinosauriërs zijn uitgestorven, maar hun afstammelingen zijn de vogels, zie hier de eerste dinosaurus met veren:  http://translate.google.nl/translate?hl=nl&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Syntarsus&prev=/search%3Fq%3Dsyntarsus%26hl%3Dnl%26qscrl%3D1%26rlz%3D1T4ADSA_nlNL392NL393%26biw%3D1024%26bih%3D563%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=DxqUUN-yIKjs0gWk1IHQDw&sqi=2&ved=0CD0Q7gEwBg
Maar alleen met een ruimtepak kan je van atmosfeer door troposfeer-stratosfeer-mesosfeer-thermosfeer naar exosfeer ;).
Heb de link bekeken maar geen veer gezien Julie. Geeft niet want ik heb er wel over gehoord, maar jaloers op deze uitgestorven beestjes ben ik ook niet bepaald. Ik beschouw onze creatieve breinen feitelijk als vervangers van die veren, opdat de mensheid zal overleven. Zelf besef ik dat ik eigenlijk een fanatieke prepper fan ben voor de mens, maar niet voor mijzelf. Ik zal ze meegeven wat ik heb en pushen tot ze daar zijn waar ze een echte toekomst hebben. Ieder moet z’n steentje bijdragen denk ik dan. ;)
Ik heb me altijd afgevraagd waarom we nooit dieper de aarde in zijn gegaan. Zeg niet dat het onmogelijk is, niets is onmogelijk. Dat is net als de large hadron colider, echt een mooi doel met veel wetenschappelijke waarde en eventueel handel door nieuwe grondstoffen etc.
Â